Dámský holový deštník "ZEBRANO"
Kód: 26164/MOD 26164/CER Zvolte variantuDetailní popis produktu
• Deštník se sklolaminátovou konstrukcí odolnou proti větru.
• Elegantní akrylová rukojeť, která umocňuje luxusní vzhled.
• Konstrukce se skládá z 8 sklolaminátových žeber.
• Vystřelovací mechanismus pro pohodlné otvírání deštníku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské holové deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Černá, bílá |
| Ovládání: | Automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 102 cm |
| Délka: | 89 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 386 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
