Hello Kitty a Charmy Kitty

8 položek celkem
Dětský deštník Hello Kitty malý
149 Kč

Malý dětský deštník se známým motivem. Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio.

Kód: 4886
Dětská zástěrka na malování Charmy Kitty, Perletti vel.2-6 let, bílá
159 Kč

Dětská zástěrka na malování bez rukávu s motivem oblíbené postavičky Charmy Kitty. Perské koťátko Charmmy Kitty je domácím mazlíčkem Hello Kitty. Zástěrka chrání...

Kód: 99591
Dětský deštník Hello Kitty malý 2
179 Kč

Malý dětský deštník se známým motivem. Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio.

Kód: 75228/1
Dětský deštník Hello Kitty vystřelovací
249 Kč

Dětský deštník se známým motivem. Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio.

Kód: 4882
Dětský deštník Charmmy Kitty
249 Kč

Dětský deštník s motivem oblíbené postavičky Charmy Kitty. Perské koťátko Charmmy Kitty je domácím mazlíčkem Hello Kitty. Hello Kitty je kreslená postava malé...

Kód: 50354/1
Dětský skládací deštník Hello Kitty
249 Kč

Skládací dětský deštník se známým motivem. Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio.

Kód: 4884/CER
Dětská pláštěnka Hello Kitty, Perletti vel.86-104
289 Kč

Dětské pončo  se známým motivem. Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio.

Kód: 99590/BIL
Dětský skládací deštník Hello Kitty růžový
349 Kč

Skládací dětský deštník se známým motivem.Součástí balení je i praktická kabelka! Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou...

Kód: 4855