Dámský skládací deštník manuální Kytky na borduře
Kód: 26198MODDetailní popis produktu
• Skládací manuální deštníky jsou ideální pro celodenní pohotovostní nošení.
• Deštník lze pohodlně uschovat i v menší kabelce či kufříku.
• Deštník je vybaven ohebným materiálem (sklolaminátové vlákno) v poslední části konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské skládací manuální deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8015831261980 |
| Barva: | Červená, modrá, šedá |
| Ovládání: | Manuální |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 97 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 280 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
