Dámský skládací vystřelovací ekologický deštník jednobarevný s listovou bordurou
Kód: 19116ZEL 19116VIN Zvolte variantuDetailní popis produktu
• Vystřelovací mechanismus pro maximální pohodlí uživatele.
• Dostatečná velikost deštníku, která zajistí potřebné zakrytí uživatele.
• Deštník je vybaven sklolaminátovou konstrukcí odolnou vůči větru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Zelená, vínová |
| Ovládání: | Automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 96 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Materiál: | Recyklovaný materiál |
| Váha: | 352 g |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
