Dětský deštník Inter Milán
Kód: 15059Související produkty
Detailní popis produktu
• Vhodné pro děti zhruba od 4-5 let a výše. Horní hranice je omezena pouze velikostí dítěte.
• Deštníky jsou vybaveny vystřelovacím mechanismem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8015831150598 |
| Barva: | Modrá, černá |
| Ovládání: | Automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 85 cm |
| Délka: | 71 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 265 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
