Dětský deštník Soy luna
Kód: 50389Detailní popis produktu
• Vhodné pro děti zhruba od 4-5 let a výše. Horní hranice je cca 10 let (je omezena pouze velikostí dítěte).
• Tento deštník není vystřelovací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Růžová |
| Ovládání: | Manuální |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 76 cm |
| Délka: | 62 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 245 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
