Holový deštník pro 2 osoby růžový
Kód: A102SP1Detailní popis produktu
• Deštník se sklolaminátovou konstrukcí odolnou proti větru.
• Černá rukojeť s tzv. soft touch povrchem.
• Konstrukce se skládá z 8 sklolaminátových žeber.
• Vystřelovací mechanismus pro pohodlné otvírání deštníku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské holové deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8013054011023 |
| Barva: | Černá, růžová |
| Ovládání: | Automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Velikost otevřeného deštníku: | 94 x 116 cm |
| Délka: | 84 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 540 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
