Luxusní dámský holový deštník Perletti - Maison, Medvídek čtverec
Kód: 16217/CER 16217/VIN Zvolte variantuDetailní popis produktu
• Deštník se sklolaminátovou konstrukcí odolnou proti větru.
• Konstrukce se skládá z 8 sklolaminátových žeber.
• Vystřelovací mechanismus pro pohodlné otvírání deštníku.
• Opravdu unikátní pojetí módního doplňku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské luxusní deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Vínová, červená |
| Ovládání: | Automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 100 cm |
| Délka: | 90 cm |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Váha: | 460 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
