Plně automatický skládací deštník černobílý Žirafy
Kód: 99185ADetailní popis produktu
• Dostatečná velikost deštníku, která zajistí potřebné zakrytí uživatele.
• Deštník je vybaven sklolaminátovou konstrukcí odolnou vůči větru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8021752991851 |
| Barva: | Černá, bílá |
| Ovládání: | Plně automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 95 cm |
| Délka: | 29 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Váha: | 330 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

