Plně automatický skládací deštník "Kytičky"
Kód: 26117/1 26117/2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
• Dostatečná velikost deštníku, která zajistí potřebné zakrytí uživatele.
• Deštník je vybaven sklolaminátovou konstrukcí odolnou vůči větru.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské skládací automatické deštníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Černá, červená, modrá |
| Ovládání: | Plně automatické |
| Odolnost proti větru: | Ano |
| Průměr otevřeného deštníku: | 98 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| váha: | 366 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
